ul. Zamkowa 16, 11-600 Węgorzewo

tel. kom. 514 701 749tel. 87 429 13 55,

przedszkole.tygrysek@onet.pl

Przedszkole Niepubliczne Tygrysek

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY PT. "JESIENNE OZDOBY "

KONKURS OGÓLNOPOLSKI PT. "JESIENNE OZDOBY "

Niepubliczne Przedszkole Tygrysek w Węgorzewie zaprasza do udziału w ogólnopolski konkursie techniczno-plastycznym pt. „JESIENNE OZDOBY ”

Cel konkursu jest:

- rozbudzanie zainteresowań różnymi technikami plastycznymi,

- utrwalanie piękna oraz oznak charakterystycznych dla polskiej jesieni,

Regulamin konkursu:

1. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

• I kategoria wiekowa: 3 i 4 latki

• II kategoria wiekowa: 5 i 6 latki

2. Na konkurs można zgłaszać tylko prace indywidualne

3. Technika: dowolna.

4.  Forma pracy:  przestrzenna, płaska A4

5. Termin nadsyłania prac do 10.11. 2019(liczy się data stempla pocztowego).

Adres nadsyłania prac:

Niepubliczne Przedszkole Tygrysek

11-600 Węgorzewo

z dopiskiem „JESIENNE OZDOBY"

6. Ilość prac ograniczona – z każdej placówki można nadesłać maksymalnie 2 prace z danej kategorii wiekowej.

7. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 20.11.2019 r.

8. Każda  praca  powinna  zawierać  metryczkę:  imię  i  nazwisko  dziecka,      wiek dziecka, adres i  numer  telefonu  placówki,   imię  i  nazwisko  nauczyciela  przygotowującego do  konkursu.

10. O przyznanych nagrodach i sposobie ich wręczenia, laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

11. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej Organizatora

12. Dla laureatów przewidziano nagrody.

13. Oceny prac dokona jury powołane przez organizatora konkursu.

14.  Ocenie podlegać będą: zgodność z tematem, wkład pracy dziecka, oryginalność.

15.  Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na prezentację prac autora na stronie internetowej oraz  placówce organizatora.

16. Prace przechodzą na własność organizatora; autorzy przekazują prawa autorskie na rzecz organizatora.

17. Podziękowania dla dzieci i n-l dostępne będą do pobrania na stronie http://ptygrysek.szkolnastrona.pl/index.php w zakładce KONKURSY

Załącznik 1

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu

„ JESIENNE OZDOBY

• organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole „Tygrysek” w Węgorzewie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka ………………………………………………………………………….. w związku z udziałem w konkursie techniczno-plastycznym „ JESIENNE OZDOBY” organizowanym przez Niepubliczne Przedszkole „Tygrysek” w Węgorzewie.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dziecka,  w celu umieszczenia danych osobowych na stronie internetowej placówki oraz wystawie konkursowej.

.

Miejscowość, dn. …………………………..